BTB Construction & Installation
BTB Construction & InstallationBTB Construction & InstallationBTB Construction & Installation
+90 (216) 350 52 00
info@btb.com.tr

Geleceği inşa
ediyoruz
Sürekli yenilikçi ve profesyonel yaklaşımla Hakkımızda
+10 Yıl
+10 Ülke
BTB Construction & Installation HİZMETLER

Sürekli yenilenme ve profesyonel bir yaklaşımla gelecek için inşa ediyoruz.

BTB, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır ve bugüne kadar 9 farklı ülkede başarılı projelere imza atmıştır.

Azerbaycan, Malezya, Romanya, Fransa, Cibuti, Afganistan’da başarıyla tamamladığımız projelerimizle devam ettik ve giderek büyüme hedefimizde emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Kıtalar

BTB, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır ve bugüne kadar 9 farklı ülkede başarılı projelere imza atmıştır.
Düşüncemizden bir seçki ile dünyanın bazı önde gelenleri tarafından liderlik.
“BTB Kalite Yönetim Sistemi; planlama, yönetim ve kontrol aşamalarından oluşur. Temel amaç, en zor şartlar altında bile projelerin belirtilen süreler içinde, maksimum kalite ve en düşük maliyetle tamamlanmasını sağlamaktır.”

+10 Ülkede Çalışıyoruz.

MAT Group bünyesinde şu ana kadar 9 farklı ülkede tamamladığımız projelerin yanı sıra her geçen gün yeni coğrafyalara da açılıyoruz. Bu nedenle çok kültürlü bir yapı oluşturmak ve ailemize katılan her arkadaşımızın organizasyonumuza entegrasyonunu sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

1 +

Başarılı Proje

1 +

Müşteri

1 +

Ülkeler

1 +

Kazasız İş Saatleri

Tarihçe

BTB İnşaat & Montaj, projelere tasarım aşamasından başlar ve hizmete alıncaya kadar sorumluluğu üstlenir.

Bize Ulaşın

İletişim Formu

  Faaliyet Alanları

  BTB, her tip ve kapasitede depolama tankını tasarım, imalat, montaj, testler ve devreye alma aşamaları dahil olacak şekilde yapmaktadır. Bugüne kadar birçok farklı ülkede farklı amaçlarla üretilen depolama tanklarının, imalat ve montaj aşamalarını üstlenen firmamız; Türkiye’nin ilk 5 API 653 Authorized Inspection Agency firmalarından birisidir.
  BTB, her zaman dikkate aldığı uluslararası kalite standartlarına, başarılı mühendislik uygulamalarına ve titiz işçiliğine uygun üstyapı projelerini başarıyla yürütmüştür.
  Altyapı projeleri, BTB’nin özellikle büyüyen ülkelerde ve coğrafyalarda çalışma alanlarından biridir. Geniş bir aktivite kapsamında; BTB, su altyapısından metro projelerine kadar altyapı projelerini tamamladı.
  Petrol boru hatları, su boru hatları, gaz boru hatları ve endüstriyel tesislerin proses ve iç borulamasını başarıyla tamamlayan BTB kapsamında mekanik tasarımlar, stress analizleri, surge hesaplamaları, spool imalatı, saha montajları ve boru hatlarının hidrostatik testleri yer almaktadır.
  Petrokimya ve enerji tesislerindeki her türlü ekipman, makine, yapı BTB kapsamındadır. MAT Group'un bir iştiraki olan BTB, enerji projelerinde kapsamın genişletilmesi için diğer Grup şirketleri ile işbirliği yapmaktadır.
  Günümüzde su projelerinin önemi konusunda bilinçli olarak; BTB, su ile ilgili teknolojilerin gelişmesine özel önem vermektedir. Altyapı, atık su arıtma, su depolama, tuzdan arındırma, barajlar bugüne kadar üstlendiğimiz kapsamlardan bazılarıdır.

  Müşterilerimiz

  EnglishTurkeyRussia